Materské školy, základné školy, stredné školy, vysoké školy
V databáze sa nachádza viac ako 6 400 škôl

Články

Prispôsobenie teórie pre prax a odstranenie problémov vo vyučovaní. Aj Váš názor zaváži
Mal by byť profil absolventa vytvorený pre skupinu odborov alebo pre konkrétny študijný či učebný odbor? Je pre Vás štátny vzdelávací program zrozumiteľný? Súhlasíte s navrhovaným pomerom teoretického a praktického vyučovania? viac »
Kurzy kariérového koučingu zjednodušia prácu učiteľov a kariérových poradcov
Kurzy ponúkajú praktické návody, metódy, cvičenia, ako vytvoriť reálny model komunikácie rodiča, školy a zamestnávateľa v duálnom vzdelávaní. viac »
Záujem detí o knihy má zlepšiť nové centrum pri Bibiane
Ministerstvo kultúry chce, aby deti a mládež častejšie siahli po kvalitných knihách. Pomôcť v tom má nové Centrum literatúry pre deti a mládež a podpory čítania pri Bibiane - medzinárodnom dome umenia pre deti v Bratislave. viac »
Aj slovenské deti žijúce v zahraničí potrebujú našu pomoc a podporu
Na základe zahájenia spolupráce Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie so Slovákmi žijúcimi v zahraničí boli zástupcovia VÚDPaP pozvaní Vzdelávacím centrom pre slovenské deti v Írsku. viac »
Učitelia si budú zlepšovať online zručnosti v programe Digitálna garáž
Učitelia majú možnosť sa začať vzdelávať v oblasti digitálneho marketingu. Akreditovaný vzdelávací program Digitálna garáž - Úvod do online marketingu ponúka nezisková organizácia JA Slovensko. viac »
Testovanie 5 sa uskutoční 22. novembra 2017
Celoplošné testovanie vedomostí piatakov z matematiky a slovenského, respektive maďarského jazyka sa v tomto roku uskutoční v stredu 22. novembra. viac »
Na Slovensku sa vzdeláva 2,9 % dospelej populácie
Celoživotné vzdelávanie je podľa ministerky školstva, vedy, výskumu a športu Martiny Lubyovej dôležité. Uviedla to v soboru 14. 10. v Bratislave počas konferencie Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých v SR s názvom Učiace sa mestá. viac »
Virtuálna pracovná skúsenosť pre študentov s odborným vzdelaním
Manažéri potravinárskych a poľnohospodárskych podnikov východného Slovenska sa zapájajú do projektu, ktorého cieľom je prekonávanie bariér medzi firmami a školami s rovnakým zameraním. viac »
Pridanú hodnotu vo vzdelávaní sa aj v tomto roku dozvie viac než 500 stredných škôl, 25 z nich je dlhodobo nad úrovňou očakávania
Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania (NÚCEM) už po tretíkrát posiela stredným školám informáciu o ich pridanej hodnote vo vzdelávaní zo slovenského jazyka a literatúry. viac »
Európsky týždeň športu po Volkovi s Dukátovou podporí aj Tomi Kid
Buď #BeActive, zapoj sa so školou alebo kolegami do Európskeho týždňa športu a ukáž, že šport ťa baví. Aj taká je podstata Európskeho týždňa športu (ETŠ), unikátnej iniciatívy Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe. viac »

Najbližšie akcie na školách
18.12.2017 - Deň otvorených dverí
19.12.2017 - Deň otvorených dverí
19.12.2017 - Deň otvorených dverí
29.1.2018 - Deň otvorených dverí
8.2.2018 - Deň otvorených dverí
Ďalšie akcie a dni otvorených dverí TU.