Materské školy, základné školy, stredné školy, vysoké školy
V databáze sa nachádza viac ako 6 400 škôl

Európsky týždeň športu

Európsky týždeň športuOd 23. do 30. septembra 2019 sa bude až v 41 krajinách Európy konať Európsky týždeň športu v duchu hesla #BeActive. Zapoja sa doňho aj viaceré osobnosti nielen zo sveta športu.

17. 9. 2019

Počas týždňa je možné objaviť nejen nové aktivity a športové kluby, ale i nových priateľov, a naviac si zlepšiť prístup k pohybu i celému životu.

Na Slovensku celý program vyvrcholí 28. septembra v Parku Andreja Hlinku v Bratislave počas Ružinovských hodových slávností akciou #BeActive Night, a to od 15:00 hodin. Jedná sa o zjednocujúci prvok Európskeho týždňa športu na celom kontinente.

Európsky týždeň športu je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v Európe. Na Slovensku je už piatým rokom zastrešený Národným športovým centrem. Veškeré športové podujatia organizované na školách, pracoviskách, vonku, v športových kluboch aj vo fitness centrách je možné zaregistrovať na internetovej stránke www.tyzdensportu.sk. Okrem súhrnu podujatí tam návštevníci môžu nájsť aj tipy, ako sa udržať v pohybe a byť aktívny. Pod hlavičkou #BeActive budú zaregistrované všetky pohybové aktivity organizované od 1. septembra do 15. októbra 2019. Všetky registrované podujatia sa zároveň stávajú oficiálnou súčasťou celoeurópskej kampane.

Zdroj: minedu.sk

Komentáre k článku

TOP školy
arrow
arrow
arrow
Súkromná hotelová akadémia
Drieňová 12, Banská Štiavnica
www.sha.sk
Súkromná hotelová akadémia
arrow
arrow
Chcete na toto miesto pridať vašu školu, kliknite TU.
Najbližšie akcie na školách
28.1.2021 - Deň otvorených dverí
28.1.2021 - Deň otvorených dverí
2.2.2021 - Deň otvorených dverí
3.2.2021 - ONLINE Deň otvorených dverí
3.2.2021 - Deň otvorených dverí
Ďalšie akcie a dni otvorených dverí TU.