Materské školy, základné školy, stredné školy, vysoké školy
V databáze sa nachádza viac ako 6 400 škôl

Diskusia

Informácie o štúdiu

Neviete ako prebieha štúdium na škole na ktorú sa chcete hlásiť? Ako prebiehajú prijímačky? Skúste túto kategóriu diskusie...

Predmet diskusiePočet tém/príspevkovDátum a zakladateľ
bubleaký dopad bude mať táto pandémia COVID19 na hospodárstvo našej krajiny?
Dobrý den, dámy a páni. Moje meno je OLGA ELENA, som požiciavatel pôžiciek a tiež financný konzultant. Ak potrebujete financnú pomoc, som tou pravou osobou, ktorú môžete kontaktovat, každému tiež poskytnem financné poradenstvo. Mojou najvyššou prioritou je vaša financná stabilita, neváhajte ma informovat a ja vám budem slúžit. Akútne potrebujete financné posilnenie, odporucím vám kontaktovat moju spolocnost. Poskytujeme všetky druhy úverových služieb. Môžete nás kontaktovat prostredníctvom e-mailu: olgaelena0001@gmail.com Za Vašu odpoved vopred dakujem.
029.4.2020 05:51
olga
bubleNa ktorú pedagogickú nechodiť
Pedagogická škola? Chcete učiť? Dobre si to premyslite! Pretože vás 4 roky budú učiť o individuálnych prístupoch, o tom aké sú metódy, zásady (čo je skvelé! Naozaj mi to dalo veľa) ALE na druhej strane zistíte aký sú ľudia, ktorí vás to učia falošný. A najvyššie postavený učiteľ na škole nedodržuje snáď základ o individuálnom prístupe. A nakoniec vás vyrazia mesiac pred maturitou, lebo sa niekomu nepáčite a dokázal skorumpovať všetkých ostatných. Ja viem, že teraz je ťažké nájsť normálnu školu, ale choďte kamkoľvek len nie na pedagogickú. Neoplatí sa to. Stratíte 4 roky a nič s toho. Ale niečo nám predsa len tá škola dala, skvelých kamarátov a pár dobrých ba priam výborných učiteľov na ktorých ste sa mohli obrátiť.
015.4.2016 17:58
ghostgirl

TOP školy
Najbližšie akcie na školách