Materské školy, základné školy, stredné školy, vysoké školy
V databáze sa nachádza viac ako 6 400 škôl

Diskusia

Gymnázium, Pankúchova 6, Bratislava-Petržalka

Diskusia a recenzie tejto školy

« späť na profil školy

Súhlasím | Nesúhlasím |
Chcem sa vyjadriť k príspevku nižšie o návšteve Devina, pani si neoverila informácie, ktorá škola to bola a už sa tu chrlí síra.. ani jedna trieda z Pankúchovej 6 - Spojená škola (medzinárodný program IB, bilingvalne gymnazoum) nebola na exkurzii na Devíne, boli to žiaci z vedľajšej školy - Pankúchova 4 - bežná základná škola ..tak prosím najprv overiť až potom nadávať na školu.. toto sú recenzie na Pankúchovu 6 a nie Pankúchovu 4, ktorá je podstatne o niečom inom...
Súhlasím | Nesúhlasím |
Neviem sa vyjadriť k úrovni školy, ale videla som ako sa správajú žiaci a učitelia na exkurzii na hrade Devín. 4 učiteľky doviedli veľkú skupinu žiakov na hrad , ihneď Im dali voľno a sami sa niekde zašili. Žiaci sa začali hromadne po areáli hradu naháňať, hrať na schovávačku, Ani žiaci ani učiteľky nereagovali na upozornenia dozorujúci zamestnancov hradu Devín. Na toalete spôsobili takmer povodeň a ich oplzlé vyjadrovanie sa nedalo počúvať. V expozícii sa správali úplne nemiestne, schovávali sa za exponáty. Keď sa objavili učiteľky, tieto tiež nereagovali na upozornenie personálu aby svojich žiakov ukľudnili, dokonca tvrdili že to nie sú ich žiaci až kým sa k nim zo všetkých strán nezačali zbiehať ich upotení a upachtení zverenci. Takýto nájazd nedisciplinovaných žiakov hrad ešte nezažil. Myslím , že aj z tohto zážitku si o úrovni školy dokáže urobiť obraz kažfý
Súhlasím | Nesúhlasím |
Uplne suhlasim s nazorom Mareka v prispevku nizsie. Skola je na dobrej ceste stat sa jednou z najlepsich skol v kraji. Cele to tam ozilo, nabralo spravny smer vdaka vedeniu. Ziaci su sikovni, vyhravaju xy sutazi, zapajaju sa do projektov, takisto su velmi jazykovo zdatni. Vacsina starych ucitelov je uz davno prec. Medzinarodna sekcia PYP / MYM je bezkonkurencne jeden z najlepsich programov v ramci vzdelania. Moj syn navstevuje medzinarodnu sekciu PYP a neterka 5rocne bylingvalne gymnazium - spokojnost na obidvoch stranach.
Súhlasím | Nesúhlasím |
Škola sa výrazne mení po nástupe novej riaditeľky. Zlepšila sa výuka jazykov, učitelia "starej školy" odišli do dôchodku. Pani učiteľka matematiky o ktorej sa na internete často píše už nestraší deti 2 roky. Škola sa zmodernizovala, uplne nový nábytok, nové učebne odborných predmetov, škola usiluje o medzinárodný certifikát a tomu zodpovedá aj usilie učiteľov. Pribudlo 10 mladších učiteľov, určite s vyššími ambíciami a schopnosťami ako niketorí ich bývalí kolegovia. Pribudol nový program, pribudla ZŠ v angličtine, škola zmenila status na spojenú školu. Je to nová GYMPABA. Nebudem tu písať propagačné superlatívy, treba si to overiť u rodičov tých mladších detí, ktorí to vedia nezainteresovanejšie ohodnotiť. Alebo prisť kuknúť - robia aj DOD.
Súhlasím | Nesúhlasím |
Absolutne nesuhlasim, dcera navstevuje bilingvalne gymnazium a je velmi spokojna. Vela ucitelov je mladych, a anglictina je tu na dobrej urovni,dokonca by som povedala ze dost tazka,k detom su mili mam len dobru skusenost.
Súhlasím | Nesúhlasím |
Tuto skolu, teda jej 8 rocnu verziu som skoncila pred viac nez 10 rokmi a az teraz,ked premyslam o skole pre vlastne dieta som pochopila, ze navstevovat tuto skolu bol jeden velky omyl a prenasleduje ma dodnes. Vela ucitelov je tam aj po tych x rokoch rovnakych, takze sa tam, co sa tyka kvality vyuky iste nic nezmenilo. Na tejto skole do vas rvu tony teoretickych a uplne zbytocnych informacii bez suvislosti, ktore za dva tyzdne uz neviete. Uroven vyuky jazyka biedna, s tym, co ma tam naucili, by som sa vo svete stratila, takze vsetko musim dohanat teraz ako dospela. Tuto skolu obchadzajte oblukom, pokial chcete Vasim detom dopriat kvalitne vzdelanie.
Súhlasím | Nesúhlasím |
Ahojte, viem že toto čo práve napíšem nemá nič spoločné s názormi na gymnazium pankuchova, ale ja som tam prednedávnom robila skúšky na bilingvalne studium a skoncila som 121 (brali iba 59) čiže som bola 62 pod ciarou a chcela by som sa spýtať či si myslíte že by som mala šancu sa tam dostať na odvolanie. Ďakujem za vašu odpoveď.
Súhlasím | Nesúhlasím |
Pokial si chcete zničiť psychické zdravie tak nech sa páči, ale keď nie tak utekajte čo najďalej od tejto skoly. Nestojí to za to. Úroveň skoly- nula bodov. A fakt že tá skola sa umiestnila na 4. Mieste ako najhoršie gymnazium v bratislavskom kraji je viac než na smiech. Alebo na plač. Za celé roky čo sám tam, som si obľúbil 3 učiteľov z toho jednu vyštvali zo skoly. Riaditeľka,ktorú sme poriadne nikdy nestretli, tak si ju väčšina žiakov mýli s upratovačku- úprimne nemám ani sajnu ako sa vola, keďže to majú pod palcom zástupcovia skoly. Biológiu po anglicky učí osoba, ktorá má vyštudované záhradníctvo a po anglicky vie tak ako piatak na základnej škole. Slušný prístup- nezvestný. Bavia sa tam s vami ako s potkanom a ešte vás tak aj názvu . Neviem povedať jedinú pozitívnu vec na tej škole. Obedy - fuj ( špagety s olejom a slaninou), mydlo- never found, toaletak-luxus.Ak by som vedel vrátiť čas tak by som už dávno bol na inej škole.
Súhlasím | Nesúhlasím |
Súhlasím,matematikárka "fu" kričí,uráža,ponižuje,všetci učitelia zaspali vo výučbe rokov 80-tych, okrem angličtinárky"ma",občianskej výchovy- mladý šikovný učiteľ a uč.geografie.A to nehovorím o uč.biol.a európ.štúdií - vyufuje v angličtine,ale úroveň pre základnú školu.A tá výslovnosť?!Nedávajte deti na školu.
Súhlasím | Nesúhlasím |
NECHOĎTE na pankúchovu. Aj keď sa prezentuje ako "výberové bilingválne gymnázium" tak tá škola nestojí za nič. Ide vlastne o samoštúdium. Učiteľky angličtiny nie sú schopné naučiť angličtinu na úrovni C1. Ostatné predmety vyučované v angličtine sú vyučované učiteľkou ktorá má záhradnícku školu, a ktorá rozpráva v angličtine horšou ako prváci. Na toaletách nie je papier, škola nemá teplú vodu a aj tá studená niekedy nie je pitná - pili by ste červenú vodu??? Na bilingválnej sekcí pankúchovej učia tak nekvalifikovaný profesori že by ste si mysleli že sa jedná o žart. Škola si dokáže akurát tak spraviť dobrú reklamu na ktorú láka študentov. S 8-ročným štúdiom po SK nemám moc skúseností, ale asi je lepšie. Mal som pár hodín s učiteľmi ktorí tam učia. Pani profesorka Biógie 'CC' je veľmi milá, charizmatická, jedna z mála osôb ktorá je na tej škole naozaj kvalifikovaná. Pán profesor Geografie 'Kť' je tiež hozne sympatický, ale bohužial týchto je len zopár. NIKDY by som tam svoje deti nedal.

TOP školy
arrow
arrow
arrow
arrow
arrow
Vysoká škola DTI
Sládkovičova 533/20, Dubnica nad Váhom
www.dti.sk/
Vysoká škola DTI
Chcete na toto miesto pridať vašu školu, kliknite TU.
Najbližšie akcie na školách
15.12.2023 - Deň otvorených dverí
20.1.2024 - Deň otvorených dverí
26.1.2024 - Deň otvorených dverí
26.1.2024 - Deň otvorených dverí
27.1.2024 - Deň otvorených dverí
Ďalšie akcie a dni otvorených dverí TU.