Pedagogická a sociálna akadémia, Kmeťovo stromoradie 5, Prešov - Diskusia

Diskusia a recenzie tejto školy

« späť na profil školy

+ Pridajte vlastný názor

11.12.2020 12:09 N

| |

Väzenie a nie škola, učitelia zadavaju žiakom nesplniteľné úlohy ktoré vôbec nesúvisia s predmetom.

2.2.2021 12:53 Viktória

| |

Myslím si, že táto škola je skvelou prípravou na povolanie učiteľ/učiteľka. Učitelia, ktorí vyučujú na tejto škole sú naozaj ohľaduplní. Po skončení tejto školy je študent ukážkovo pripravený na vykonávanie práce. Je to škola, kde študenti získajú množstvo skúseností, ale i skvelých zážitkov.

2.2.2021 12:58 Patrícia

| |

Aj keď škola nie je ľahká, ale o to niekedy lepšie, nám ponúka veľa možností vo vzdelaní do budúcna, či už praktických alebo teoretických. Môžeme sa skvelé rozvíjať aj mimo vyučovania a to rôznymi krúžkami, ktoré nám škola ponúka. Pracujeme na rôznych skvelých aktivitách, v ktorých máme možnosť počas roka pracovať a zbierame spoločné nezabudnuteľné zážitky. Učitelia sú ústretoví, milí a nápomocní.

2.2.2021 13:58 Katarína

| |

Ja si myslím,že sošpg je jedna úžasná stredná škola ktorá dokáže perfektne pripraviť na budúcnosť. Učitelia sú veľmi milí a stále nám pomôžu. Určite by som školu nemenila ????

3.2.2021 14:57 Klára

| |

Myslím si, že táto škola dokáže kvalitne pripraviť svojich žiakov na ich budúce povolanie. Aktivity po škole ,rôzne súťaže a dobrý kolektív sú už len malým / veľkým plus k tomu.

TOP školy

CEMI MBA Studies s.r.o.

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefón: 602 617 296
WWW: www.institutcemi.sk

To ma zaujíma

Chcete tu tiež zviditeľniť Vašu školu?

Chcem viac informácií

Chcete propagovať svoju školu?

Rýchly kontakt

+420 777 812 202
info@zoznamskol.eu

* tieto kontakty nie sú kontakty školy, ale kontakty prevádzkovateľa servera ZoznamŠkol.eu

Prevádzkovateľ webovej stránky

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Prejsť na kontakt