Európsky týždeň športu

Od 23. do 30. septembra 2019 sa bude až v 41 krajinách Európy konať Európsky týždeň športu v duchu hesla #BeActive. Zapoja sa doňho aj viaceré osobnosti nielen zo sveta športu.

Počas týždňa je možné objaviť nejen nové aktivity a športové kluby, ale i nových priateľov, a naviac si zlepšiť prístup k pohybu i celému životu.

Na Slovensku celý program vyvrcholí 28. septembra v Parku Andreja Hlinku v Bratislave počas Ružinovských hodových slávností akciou #BeActive Night, a to od 15:00 hodin. Jedná sa o zjednocujúci prvok Európskeho týždňa športu na celom kontinente.

Európsky týždeň športu je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v Európe. Na Slovensku je už piatým rokom zastrešený Národným športovým centrem. Veškeré športové podujatia organizované na školách, pracoviskách, vonku, v športových kluboch aj vo fitness centrách je možné zaregistrovať na internetovej stránke www.tyzdensportu.sk. Okrem súhrnu podujatí tam návštevníci môžu nájsť aj tipy, ako sa udržať v pohybe a byť aktívny. Pod hlavičkou #BeActive budú zaregistrované všetky pohybové aktivity organizované od 1. septembra do 15. októbra 2019. Všetky registrované podujatia sa zároveň stávajú oficiálnou súčasťou celoeurópskej kampane.

Zdroj: minedu.sk

TOP školy

CEMI MBA Studies s.r.o.

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefón: 602 617 296
WWW: www.institutcemi.sk

To ma zaujíma

Chcete tu tiež zviditeľniť Vašu školu?

Chcem viac informácií

Chcete propagovať svoju školu?

Rýchly kontakt

info@zoznamskol.eu

* tieto kontakty nie sú kontakty školy, ale kontakty prevádzkovateľa servera ZoznamŠkol.eu

Prevádzkovateľ webovej stránky

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Prejsť na kontakt