Základná škola, Nábrežná ulica č.845, Kysucké Nové Mesto - Diskusia

Diskusia a recenzie tejto školy

« späť na profil školy

+ Pridajte vlastný názor

19.5.2014 07:35 Jana

| |

Tak môj názor je taký, že kapacitne preplnená škola z maximálnym počtom žiakov v triedach. To všetko sa potom odráža na nervóznych učiteľkách , neochote komunikovať z rodičom a o správaný ani nehovoriac. Arogancia učiteliek je taká ,že si neuvedomujú že koľkokrát sa rozprávajú z ľudmi , ktorý ich daleko prevyšujú vedomostne aj inteligenčne. Moja osobná skúsenosť učiteľka prváčikov Nejaká nová , volá sa Zvaríková. ĎAKUJEM že neuči moje dieťa.... To by sme museli pouvažovať o zmene školy. A verte, že nie sme prvý čo o tom uvažujú. Takéto nevychované ,arogantné učiteľky predsa do školy nepatria.

20.5.2014 09:53 Ján

| |

Tak určite plne súhlasím. Tak tá učiteľka Zvaríková učí moje dieťa, je to jedna pohroma ,ktorá je taká arogantná a nevychovaná ,že by som ju poslal na kurz slušného správania. Ona má asi nejaký psychický problém, asi aj dosť Važny. Moje dieťa sa ma doma opýtalo ,že prečo pani učiteľka po nich stále kričí a prečo je taká zla. Som myslel že vybuchnem. To je štart pre prváčikov čo? Radšej som sa zdržal a počkaám do konca roka ,lebo ona by sa ešte dokázala pomstiť na dietati. Potom uvidím musíme to doma prekonzultovať. Ale takéto učiteľky tam nemajú čo robiť...

23.6.2014 12:56 Petra

| |

Dobrý deň.
Ja som sa rozhodla reagovať, len preto, že je neúnosné ako správajú niektorý učitelia. Myslím že súhlasím s príspevkami v tejto disq. pretože moja osobná skúsenosť je otrasná. Nebudem menovať p. učiteľku, ale nedá my pripomenúť, že jej meno sa tu už skloňovalo. Musím skonštatovať, že som zo začiatku pochybovala a neprikladala som význam tomu čo my doma hovorilo moje dieťa, ale s odstupom času so zisťovala že je to pravda. Je to smutné. Napísala som podnet na ministerstvo školstva na preverenie duševého zdravia t. učiteľky. A určite neostanem len pri tom.

23.6.2014 12:57 Petra

| |

Dobrý deň.
Ja som sa rozhodla reagovať, len preto, že je neúnosné ako správajú niektorý učitelia. Myslím že súhlasím s príspevkami v tejto disq. pretože moja osobná skúsenosť je otrasná. Nebudem menovať p. učiteľku, ale nedá my pripomenúť, že jej meno sa tu už skloňovalo. Musím skonštatovať, že som zo začiatku pochybovala a neprikladala som význam tomu čo my doma hovorilo moje dieťa, ale s odstupom času so zisťovala že je to pravda. Je to smutné. Napísala som podnet na ministerstvo školstva na preverenie duševého zdravia t. učiteľky. A určite neostanem len pri tom.

26.8.2014 18:31 Zuzana

| |

Drahí priatelia !Je naozaj smutné, ak sa pred deti postaví pedagóg, ktorý nie je trpezlivý, láskavý a milý ( zvlášť pri prváčikoch ). Ale tiež je smutné, ak sa vo Vašich hodnotiacich článkoch objaví toľko gramatických chýb.Skrátka - všetci sa máme čo učiť...

11.9.2014 09:25 Andrea

| |

Prajem pekný deň.
Každý sa zamyslí nad správaným pedagóga, až vtedy keď je neskoro. Nebudem hodnotiť pravopis diskutérov, nakoľko si myslím, že táto téma nie je o pravopise. Je to téma na zamyslenie . Je správne aby pedagóg ,ktorý nezvláda emócie bol vzorom pre Naše deti? Netreba mávať rukou nad tým čo sa deje okolo našich detí. A s ľahkosťou to prehliadať. Všetci sa máme čo učiť: No podotýkam že vyštudovaný pedagóg MGR , by mal byť pripravený či už po vedomostnej stránke , alebo psychickej. A nemal by sa učiť na Našich deťoch. Pravopisné chyby sa môžu urobiť z rozrušenia , hnevu, alebo zúfalstva je veľa faktorov, ale ubližovanie deťom či už psychické ,alebo fyzické sa nedá ospravedlniť ničím...

25.9.2014 18:51 Martina

| |

Tak musím skonštatovať, že som hlboko sklamaná zo ZŠ. Nábrežná. S prístupu učiteľov, komunikácie, zo zavádzania rodičov a klamania. Len sucho konštatujem, že táto škola je katastrofa. Nemá pedagógov a vyškolený personál . Deti učia ľudia, čo o danom predmete nemajú ani šajn. Čudujem sa, že sa tým ešte nezaoberá inšpekcia školstva. Sklamanie. A čo sa týka príspevku od p. Zuzany, prikláňam sa k Andree. Pravopis v dnešnej dobe? Doba keď väčšina ľudí komunikuje anglicky, a v návale hnevu píšu príspevky....Môj názor je taký, že Zuzana je asi učiteľka z Nábrežnej a snaží sa sama pred sebou nejako obhájiť.

10.6.2015 12:07 Martina

| |

Dobrý deň. Reagujem na "výučbu "na ZŠ Nábrežná. Na tejto škole sa už ani neučí, len sa organizujú výlety, športové a kultúrne podujatia. Učiteľky sústavne vymeškávajú, predmety sa zastupujú neodborne alebo učia vychovávateľky. Tak napríklad v 1.A za posledný mesiac učiteľka chýbala 6- krát. Neviem, či je normálne, aby prváci stále chodili na výlety, plávať a pod., namiesto toho, aby sa utvrdzovali v prebratom učive. V škole sa má hlavne učiť a záujmové činnosti sa majú organizovať po vyučovaní. Keď sa učiteľkám nechce učiť, nech odídu zo školstva pracovať do centier voľného času.

TOP školy

CEMI MBA Studies s.r.o.

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefón: 602 617 296
WWW: www.institutcemi.sk

To ma zaujíma

Chcete tu tiež zviditeľniť Vašu školu?

Chcem viac informácií

Chcete propagovať svoju školu?

Rýchly kontakt

+420 777 812 202
info@zoznamskol.eu

* tieto kontakty nie sú kontakty školy, ale kontakty prevádzkovateľa servera ZoznamŠkol.eu

Prevádzkovateľ webovej stránky

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Prejsť na kontakt