Materské školy, základné školy, stredné školy, vysoké školy
V databáze sa nachádza viac ako 6 400 škôl

Slovenskí študenti medzi najlepšími obchodníkmi

Slovenskí študenti medzi najlepšími obchodníkmiV Bratislave odovzdali ocenenia najlepším predajcom programu Southwestern Advantage. Z viac než 1200 študentov sa 2 Slováci umiestnili medzi 15 najlepšími.

29. 1. 2019

V rámci programu Southwestern Advantage pôsobili Slováci počas leta 2018 v štátoch Utah, Texas, Indiana a Main. Skupinu tvorilo 620 študentov z Estónska, Litvy, Lotyšska a Poľska. Druhú skupinu tvorilo 640 študentov z rôznych amerických univerzít.

Spomedzi konkurencie 1260 študentov sa medzi 15 najlepšími predajcami umiestnili 2 Slováci. Potvrdili tak povesť slovenských študentov, ktorí dlhodobo patria medzi účastníkov s najlepšími výsledkami. Ako ocenenie získali exkluzívny výlet na Jamajku a Filipíny.

Program Southwestern Advantage sa špecializuje na tréning podnikateľských a obchodných zručností študentov, ako je manažment, či samotný predaj. Študenti odlietajú v júni do USA, kde absolvujú niekoľkodňové školenie v Nashville.

Po absolvovaní školení začnú pôsobiť v rôznych štátoch ako samostatní podnikatelia, živiaci sa predajom vzdelávacích materiálov. Vo voľnom čase majú možnosť cestovať a navštíviť rôzne atrakcie v okolí.

Po skončení programu mnohí z nich využijú zvyšok letných prázdnin na cestovanie po USA. Zárobok, ktorý si môžu priniesť z USA bežne vystačí na celý školský rok. Mnohí zarobené peniaze aj investujú. 

Zdroj: ucn.sk

Komentáre k článku

Najbližšie akcie na školách
27.1.2020 - Deň otvorených dverí
29.1.2020 - Deň otvorených dverí
30.1.2020 - Deň otvorených dverí
30.1.2020 - Deň otvorených dverí
30.1.2020 - Deň otvorených dverí
Ďalšie akcie a dni otvorených dverí TU.