Akú školu hľadáte?

Bratislavský Trnavský Trenčiansky Žilinský Prešovský Košický Banskobystrický Nitriansky Vyberte kraj
Vyberte kraj

Materská škola, Za dráhou 19/477, Ružomberok - Diskusia

Diskusia a recenzie tejto školy

« späť na profil školy

+ Pridajte vlastný názor

15.3.2019 17:22 Evita

| |

Velmi velmi zla skolka. Neprijemne ucitelky, aj riaditelka. Klamu v jednom kuse rodicov. Stala sa nam tam hrozna vec. Stalo sa to 11.3.2019. Moju dcerku drzali dve dievcata a jeden chlapcek jej do holej ciky strcil striekacku, sponku, nozicek, snazil sa napchat aj tanieriky, a kto vie co este. Moje 4 rocne dievcatko darmo mohlo kricat, branit sa, ucitelka si zjavne isla pokecat s kucharkami, kedze stihli toto vsetko a vraj aj nejakej Barborke nieco podobne urobili. Ucitelka nam klamala, ze bola cely cas tam, ze sa pozerala na to, co sa deje a ze sme sprosty, ze jej verime. Az na to, ze som vec presetrila a deti sa k cinu priznali. Jedneho dievcatka sa nam aj rodicia ospravedlnili a mrzelo ich to, ale toho chlapca Sama matka arogantna, este mi to vyznelo, ze snad sa to mojmu dietatu aj pacilo, ked sa nebranila, hoci ju drzali dve dievcatka, z toho jedna silnejsia o hlavu vacsia. Ziadne prepacte. A ziadne prepacte ani od riaditelky. Ta ma presviedcala a to bez vysetrenia, ze deti klamu.

15.3.2019 17:36 Evita

| |

A to este nieje vsetko. V skolke maju kiahne, nikto vam nic nepovie, nezaujima ich ci mate doma babatko, ktore ich nesmie dostat, alebo tazko choreho cloveka, ktoreho by kiahne zabili. Kiahne su pre nich fajn a musi ich mat. Mali v skolke vsi, tak isto nikomu nic nepovedali, dozvedeli sme sa to len od inych rodicov, co chodia z dcerkou do skolky, lebo ich dcera ich mala. Dcera mi neje zeleninu a ovocie, a oni mi budu tvrdit do tvare, ze je, bez problemov. Pocikavala sa dcera iba v skolke. Zahada. Ohryza si nechty, len od kedy chodi do skolky. Klamu, klamu a klamu. A myslia si, ze clovek je blbec. Neodporucam nikomu tuto skolku. To som sa sice dozvedela az neskor, ze tu primaju hlavne odpad, co do inych skolok neprijmu.

TOP školy

CEMI MBA Studies s.r.o.

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefón: 602 617 296
WWW: www.institutcemi.sk

To ma zaujíma

Chcete tu tiež zviditeľniť Vašu školu?

Chcem viac informácií

Chcete propagovať svoju školu?

Rýchly kontakt

+420 777 812 202
info@zoznamskol.eu

* tieto kontakty nie sú kontakty školy, ale kontakty prevádzkovateľa servera ZoznamŠkol.eu

Prevádzkovateľ webovej stránky

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Prejsť na kontakt