Súkromná základná škola, Masarykova 19/A, Košice - Diskusia

Diskusia a recenzie tejto školy

« späť na profil školy

+ Pridajte vlastný názor

25.8.2021 17:44 L

| |

Po tom čo sme obdržali oznámenie o prijatí a aj po depistáži, že je dieťa zrelé na zš, si nás riaditeľka zavolala, že robili okrem depistáže aj bilingválne triedenie(čo znamená že robili špeciálne testy pre nadané deti) do tried a 4 deti neprešli, medzi nimi aj naše, čo nám nevadilo, bolo nám jedno v akej triede bude, či v klasickej alebo bilingválnej(pre nadané deti, doteraz boli všetci v tom že bilingválna je jazyková trieda). Oznámila nám, že máme hľadať iné riešenie, že ona si na krk nevezme to, že dieťa nebude stíhať za ostatnými a že bude nešťastné a my ako rodičia tiež, lebo už taký prípad majú atď atď samé výhovorky, napriek tomu, že sme jej povedali že my na výkon netlačíme a nevadilo by nám aj keby nedosahoval najlepšie výsledky ide nám len o to, aby bol na škole spokojný, lebo toto aj uvádzajú na ich stránke, že nerobia rozdiely medzi deťmi, ale zrejme to neplatí, čo tam uvádzajú. Vyslovene nás silou mocou odhovárala a tlačila na to, aby sme našli inú školu.pokračovanie

25.8.2021 17:45 L

| |

To nám všetko povedala dva mesiace pred začatím šk.roka a to sme mali doma oznámenie o prijatí. Riaditeľka bola veľmi arogantná zvyšovala na mňa a muža hlas, ako keby sme boli jej podriadení. Veľmi neprofesionálny prístup. Nakoniec sme dali prestup do inej školy, kde krútili nad takým prístupom hlavu. Keď som jej doniesla papier o prestupe následne ho vyplnila, začala na mňa zase zvyšovatˇ hlas, že dieťa je riadne prijaté u nich a v žiadnom prípade ona nehovorila že dieťa nepríjma( klamala a chránila sa, lebo sama vedela, že to čo urobila je riadny prešľap-najprv vystaví papier o prijatí a následne tlačila na nás nech hľadáme inú školu, lebo oni zrazu otvárajú triedy len pre nadané deti klasické neotvoria. Takýto arogantný a neprofesionálny prístup sme ešte nezažili a človek má za taký prístup ešte aj platiť. Zaujímalo by ma ako dopadli ďalší rodičia, s ktorými urobila to isté. Nehovoriac o veľmi chabej mailovej a ľudskej komunikácií. A taktiež sa nikde nedozviete, že zš je len do 4ho

25.8.2021 17:46 L

| |

A taktiež sa nikde nedozviete, že zš je len do 4ho ročníka, lebo žiaci idú odtiaľto na 8r gymnázia. Žiaľ naše končiny ešte nie sú pripravené riadiť súkromné školy….

TOP školy

CEMI MBA Studies s.r.o.

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefón: 602 617 296
WWW: www.institutcemi.sk

To ma zaujíma

Chcete tu tiež zviditeľniť Vašu školu?

Chcem viac informácií

Chcete propagovať svoju školu?

Rýchly kontakt

+420 777 812 202
info@zoznamskol.eu

* tieto kontakty nie sú kontakty školy, ale kontakty prevádzkovateľa servera ZoznamŠkol.eu

Prevádzkovateľ webovej stránky

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Prejsť na kontakt